Zapraszamy do galerii zdjęć gdzie pokażemy wam kilka ostatnich realizacji.

Realizacja ogrodu w Połczynie Zdroju

Prace polegały na kompleksowym wykonaniu ogrodu po budowie domu. Wykonane zostały drenaże odwadniające (podłoże gliniaste). Teren został wyrównany, zamontowaliśmy siatkę przeciwko kretom i nawieźliśmy ziemi urodzajnej. Założyliśmy piękny trawnik z rolki, a całość działki wzdłuż granic obsadziliśmy Thujami Szmaragd. Wykonaliśmy również opaskę z polbruku wokół domu, tarasy i podjazd. Rzec można, że komplet 🙂

 

Dom na skarpie

Dom na skarpie, z pięknym widokiem na jezioro Trzesieckie. Inwestor chciał wykorzystać nawiezione już wcześniej kamienie, miały zostać „wplecione” w nowy projekt skarpy. Postanowiliśmy więc utrzymać całość rabaty w stylu górskim, surowym ale jednocześnie kolorowym poprzez zastosowanie hortensji, wrzośców i lawendy. Posadziliśmy również azalie z drobnymi, pięknie wyglądającymi kwiatami. Zieleni dodają kosodrzewina, świerki srebrne i trawy, które swoją okazałość pokażą dopiero rok po posadzeniu. Pod rośliny wykorzystaliśmy żwir płukany idealnie pasujący do kamiennego skalniaka i murków. Instalacja kropelkowego podlewania zapewni utrzymanie wilgotności gleby i przyśpieszy wzrost roślin, które w przyszłym roku będą dwa razy większe niż podczas sadzenia (koniec 2019 :).

 

Ogródek przed szeregowcem

Z początkiem 2019 roku zadzwoniło do nas przesympatyczne małżeństwo z prośbą o aranżację terenu przed nowo wybudowanym domem szeregowym. Mało być schludnie, prosto i minimalistycznie…

… i chyba się udało ponieważ kilka miesięcy później wykonywaliśmy dla tych samych inwestorów trawnik z rolki z automatycznym systemem podolewania. Dziękujemy za zaufanie!

 

 

Trawnik z rolki

Mała przebudowa terenu w Człuchowie przy jednej z kamienic. Prace polegały na niwelacji i przygotowaniu terenu, rozłożenia trawy z rolki na 200m2 oraz posadzeniu 85 Thuji Szmaragd i instalacji kropelkowego systemu nawadniania. Realizacja zajęła nam 2 dni robocze.

Trawnik z rolki w Szczecinku

Szybka realizacja rabaty wg. projektu inwestorki

Posadziliśmy Hortensję Red Baron oraz lawendę. Przed chwastami chroni gruba mata 120g/m2, a całość rabaty podlewana jest kropelkowo. Pod roślinami wysypay został żwir płukany frakcji 8/16.

Oczyszczanie nieużytków

Podejmujemy się również wycinki samosiejek i karczowania krzaków na nieużytkach, które wkrótce mają zostać przeznaczone np. pod zabudowę. Wykonujemy również usługę zrębkowania gałęzi i drzew grubości do 35cm przy pomocy mobilnego rębaka spalinowego.

 

Przycinanie kulistych Thuji Danica

 

Budowa wiaty i tarasu

Prace polegały na dobudowie do istniejącego kontenera biurowego tarasu wraz z zadaszeniem, zrobieniem ścieżki i rewitalizacją krzewów na istniejących rabatach. Kilka miesięcy później na tej samej posesji wykonywaliśmy zadaszenie pieca wędzarniczego.

 

Projekt i wykonanie nasadzeń przed wejściem do budynku

Sadzenie wizytowych krzewów przed wyremontowanym budynkiem mieszkalnym wraz z formowaniem istniejących nasadzeń i wyłożeniem przestrzeni pod drzewami geowłókniną i korą.

 

Losowe zdjęcia

Nie wszystkie nasze prace zostały udokumentowane fotografiami jednak przedstawiamy wam jeszcze kilka losowych zdjęć.

 

Spodobała Ci się nasza praca? To czekamy na telefon! 🙂